• Selim KASAPOĞLU

  Yönetim Kurulu Başkanı

  1977 yılında Babadağlı bir ailenin çocuğu olarak Denizli'de doğdu. İlk öğrenimini Denizli Gazi İlkokulunda, orta öğrenimini Denizli Lisesinde tamamladı. 1998 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olduktan sonra Boston Üniversitesinde işletme yönetim dersleri aldı. 2000 yılında Denizli'ye dönerek aile şirketi olan Aslı Tekstil'de görev almaya başladı. 2007 yılında yine aile şirketi Agrion Seracılık'ın kuruluş ve devreye alım sürecinde görev aldı. Halen bu iki şirkette yönetim kurulu üyeliği yapmaktadır. DEGİAD'da üç dönem yönetim kurulu üyeliği ve yönetim kurulu başkan yardımcılığı yaptı. TOBB’ye bağlı Genç Girişimciler Kurulunun Denizli yapılanmasında görev aldı ve başkan yardımcılığı görevini üstlendi. Halen BASİAD (Babadağlı Sanayici ve İşadamları Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı olan Kasapoğlu, aynı zamanda Denizli Sanayi Odası yönetim kurulu üyesidir. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • Şeref ARPACI

  Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

  1980 yılında Denizli'de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Denizli'de tamamladıktan sonra, 2001 yılında Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldu. 2002-2003 yıllarında Amerika'da University of California Berkeley'de İngilizce dil eğitimi aldı ve ardından pazarlama alanında sertifika programını bitirdi. 2003 yılından itibaren aile şirketi olan Motif Tekstil'de yöneticilik görevini sürdürmekte. Evli ve bir çocuk babası.

 • Doğan DEĞİRMENCİ

  Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

  9 Ekim 1981 Denizli doğumlu. İlkokulu Gazi İlkokulu, ortaokulu ve liseyi Elit Kolejinde bitirdi. İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme-Ekonomi Bölümünden mezun oldu. Ayrıca University of Portsmouth Business and Economic okulundan diploma aldı. Mezun olduktan sonra Değirmenci Group İstanbul Ofisi’nde dış ticaretten sorumlu kumaş pazarlama bölümünde daha sonra sırasıyla mali işlerde risk yönetimi, bütçeleme ve finansal raporlamada çalıştıktan sonra Değirmenci Group’ta icra kurulu üyeliğine yükseldi. Halen Değirmenci Group Stratejik Planlama ve Yatırım bölümünün başında, bankalar ve finans kurumları ile görüşmeleri yürütmekte. TETSİAD (Türkiye Ev Tekstilcileri Derneği) ve DEGİAD (Denizli Genç İş Adamları Derneği) üyelikleri bulunmakta. Ayrıca BASİAD (Babadağlı Sanayici ve İş Adamları Derneği) başkan yardımcılığı görevinde. Halen Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nde Yönetim Kurulu Üyeliği’ne de devam etmekte. Evli ve 1 çocuk babası. Yabancı dil olarak İngilizce biliyor.

 • Mehmet Uğur ÇOBAN

  Sayman

  Mehmet Uğur Çoban, 26 Nisan 1976 tarihinde Antakya’da doğdu. Lise eğitimini Denizli Lisesinde tamamladıktan sonra Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde önlisans eğitimini bitirdi. Ardından Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde lisans eğitimini tamamladı. Şu anda Eymes Tekstil A.Ş. Brillant Perde’de Mali Müşavirlik yapmakta. BASİAD Yönetim Kurulu Sayman Üyeliği, DEGİAD Mali İşler Koordinatörlüğü, DEGİAD Pamukkale Üniversitesi Kurulu Üyeliği ve Denizli SMMM Odası Üyeliği bulunmakta. Evli ve 1 çocuk sahibi.

 • Hüseyin OLGAÇ

  Yönetim Kurulu Üyesi

  1972 yılında Denizli’de doğdu. İlkokulu ve ortaokulu Denizli’de okudu. 1985 yılında bütün yaz tatillerinde çalıştığı için ticaret daha ağır bastı ve okulu bıraktı. 1985 yılında çalışma hayatına Babadağlılar İşhanı’nda Çiçek Tekstil’de başladı. 8 yıl sonra askerlik için oradan ayrıldı. 1 Ocak 1994 yılında babasıyla beraber Köseoğlu Çarşısı’nda hambez işine başladı. Halen aynı yerde Holgaç Tekstil adı altında hambez işine devam etmekte. Evli ve 3 kız 1 erkek çocuk babası.

 • Fedai KUNDAK

  Yönetim Kurulu Üyesi

  27 Haziran 1964 Denizli doğumlu. Ticaret ile uğraştığı için öğrenimini ortaokul ikinci sınıfından sonra tamamlayamadı. (Hacı Molla Ahmet sülalesinden) Merhum Hacı Abdullah ve (Garamolla sülalesinden) Merhume Hacı Şerife Kundak’ın oğlu. Evli, 1 oğlu ve 1 kızı var. Şu anda oğlu Fatih Kundak’la beraber tekstil ihracat işi yapıyor. Boş zamanlarında yürümeyi, bisiklete binmeyi ve yüzmeyi tercih ediyor.

 • Şerif Yunus HELVACI

  Yönetim Kurulu Üyesi

  1978 yılında Denizli’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Denizli’de tamamladı. İstanbul Teknik Üniversitesinden 2000 yılında mezun oldu. 2000 yılından bugüne aile şirketi olan Hacı Şerif firmasının 4. nesil yöneticisidir. Evli ve iki çocuk babası.

 • Raziye Afyon ÇETİNDAĞ

  Yönetim Kurulu Üyesi

  20 Aralık 1981’de Denizli’de doğdu. Niğde Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdikten sonra Güney Afrika’da dil eğitimimi tamamlayıp Denizli’de İdealsas Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı Şube Müdürü olarak çalışmaya başladı. 2008 yılında Cenk Çetindağ ile evlendi ve şu anda Tuana isminde 7 yaşında bir kızları var.

 • Osman UĞURLU

  Yönetim Kurulu Üyesi

  1987 yılında Denizli’de doğdu. Lise eğitimini Denizli’de tamamladıktan sonra üniversite eğitimine İstanbul Teknik Üniversitesi Tekstil Geliştirme ve Pazarlama Bölümünde devam etti. Üniversiteden mezun olduktan sonra yüksek lisansınıı Amerika’da Fashion Institute of Technology’de marketing üzerine yaptı. 2011 yılından beri Uğurlular Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi'nde yönetim kurulu üyesi olarak çalışmaya devam etmektedir. Hobileri çalışmak ve seyahat etmek.

 • Necip ATAR

  Yönetim Kurulu Üyesi

  1982 yılında Denizli’de doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Babadağ’da tamamladı. 2003 yılında Dumlupınar Üniversitesi Kimya Bölümünden mezun oldu. 2003 yılında Dumlupınar Üniversitesi Kimya Bölümünde Araştırma Görevlisi olarak çalışmaya başladı. 2006 yılında İtalya’daki ICTP enstitüsünden araştırma bursu aldı ve 2007 yılında İtalya’da düzenlenen G8 zirvesine Türkiye’yi temsilen bilim insanı olarak katıldı ve TWAS-ICTP ödülünü aldı. 2010 yılında Avustralya, Curtin University of Technology, Kimya Mühendisliği Bölümünde doktora eğitimini tamamladı. 2011 yılında Hawaii-Amerika Birleşik Devletleri’nde düzenlenen “Nanotoday” toplantısında nanoteknoloji alanında çalışan 20 genç bilim insanı ödülüne layık görüldü. 2012 yılında Dumlupınar Üniversitesi Kimya Bölümüne yardımcı doçent olarak atandı. Üniversitelerarası kurul başkanlığının yanı sıra, Kimya/Fizikokimya temel alanında, 2013 yılında doçent oldu. 2014 yılında Pamukkale Üniversitesi, Kimya Mühendisliği Bölümüne doçent olarak atandı. Doç. Dr. Necip Atar, 100’e aşkın uluslararası dergilerde yayınlanan makaleleri ve yaklaşık 3000 civarında atıfları mevcuttur. Birçok TÜBİTAK ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı projelerinde yürütücülük ve araştırmacılık görevleri yürütmektedir. Aynı zamanda uluslararası indeksli dergilerde editörlük ve hakemlik yapmaktadır. Pamukkale Üniversitesinde Anabilim Dalı Başkanlığı, Bölüm Başkanlığı, Fakülte Kurulu Üyeliği, Teknokent Müdür Yardımcılığı, Araştırma Merkezi Müdürlüğü, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kamu-Üniversite-Sanayi İş birliği Denizli İl Temsilciliği, Teknoloji Transfer Ofisi Proje Yürütücülüğü görevlerinde bulunmuştur. Doç. Dr. Necip Atar, nanoteknoloji alanında grafenin temiz enerjide yüksek kapasiteli katalizör olarak yakıt hücrelerinde kullanımı konusunda TÜBİTAK projesini başarıyla sonuçlandırmıştır. Halen Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya Mühendisliği Bölümünde görev yapmaktadır.

 • Ahmet ZEYBEK

  Yönetim Kurulu Üyesi

  18 Ağustos 1964 Denizli doğumlu. 1967 yılında ailesiyle İstanbul’a yerleşip; ilkokul, ortaokul ve liseyi İstanbul’da okudu. O dönemdeki terör olaylarından dolayı öğrenimine devam edemedi. Askerden önce Zorlu Tekstil bünyesindeki EVTAŞ mağazasında çalıştı. Askerden sonra 10 yıl gıda sektöründe bulundu. 1996 yılında Denizli’ye taşındı. Şu anda ise tekstil sektöründe örgü ve konfeksiyon işi ile iştigal ediyor. Ayrıca eşi Ferhan Zeybek de Feruş Butik olarak 19 yıldır kadın dış giyimi işiyle uğraşmaktadır. Çocukları Ali Zeybek 1991 ve Sude Zeybek 1997 doğumludur. Boş zamanlarında yamaç paraşütü, kayak, dalgıçlık ve motor sporları ile uğraşmakta.

 • Meral KOLTUKSUZ TIKIROĞLU

  Yönetim Kurulu Üyesi

  1975 yılında Denizli’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Denizli’de tamamladıktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümünü bitirdi. 1996 yılında mezun oldu ve aile şirketi olan Koltuksuz Tekstil Ltd. Şti.’de muhasebe ve finansman bölümünde işe başladı. 1 kız annesi olan Meral Koltuksuz, halen Mali ve İdari İşler Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

 • Seyhan GÜMÜŞTAŞ

  Yönetim Kurulu Üyesi

  1972 Denizli doğumlu. Gürtaş Kimya A. Ş. ve Sodel Silikat Kimya A. Ş.’de Genel Müdürlük yapıyor. Evli ve iki kız babası.

 • Muharrem PANAYIR

  Yönetim Kurulu Üyesi

  Muharrem Panayır, 7 Ocak 1974'te İstanbul'da doğdu. İstanbul’da başladığı ilköğretim hayatına Denizli’de devam etmiş ve Denizli Anadolu Lisesinden 1992 yılında mezun olmuştur. Aynı yıl Uludağ Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Tekstil Mühendisliği Bölümünü kazanmış ve 1996 yılında mezun olmuştur. Vakit kaybetmeden aile şirketi olan Panayır Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti.’de çalışma hayatına atılmış, farklı görevlerde bulunmuştur ve halen şirketin genel müdürlük görevini yürütmektedir. Son dönem BASİAD yönetim kurulunda da görev alan Muharrem Panayır evli ve 2 çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

 • Özüm TEMİZ

  Yönetim Kurulu Üyesi

  16 Mart 1974 İstanbul’da doğdu. İstanbul Pertevniyal Lisesinden sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 1993 yılında Denizli'ye yerleşerek önce bir hukuk bürosunda daha sonra da Eymes Tekstil San. ve Tic. A. Ş.'de kadrolu avukat olarak çalışmaya başladı. Babadağlı İbrahim Oral’ın torunu olup aile lakapları “Obbanlar” olarak bilinmektedir.

 • Pelin ŞENSÖZ

  Yönetim Kurulu Üyesi

  1983 yılında Denizli’de doğdu. İlk ve orta öğrenimimi Denizli’de tamamladı. Ege Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Bölümünden 2007 yılında mezun oldu. Aynı yıl içerisinde aile şirketi olan Neşe Tekstil A. Ş.’de iş hayatına başladı. Neşe Tekstil A. Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevinin yanı sıra şirketin pazarlama ve ihracat faaliyetlerini yürütmekte.

 • Adnan KABAK

  Yönetim Kurulu Üyesi

  27 Mayıs 1979 tarihinde Babadağ’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi Babadağ’da okudu. Askerlik görevini yerine getirdikten sonra Erbağ Tekstil ve Arı Tekstil’de olarak görev aldı. Halen bu şirketlerde yönetici olarak görev yapmakta, aynı zamanda şirket ortağı. Evli ve üç çocuk babası. Halihazırda Babadağ’da ikamet etmekte.

 • Ali Cevat ÇALIŞKAN

  Yönetim Kurulu Üyesi

  1979 yılında Babadağ’da doğdu. İlk ve ortaokulu Babadağ’da tamamladı. Altınbaşak Tekstil A.Ş.’de çeşitli görevlerde çalıştı. Evli ve iki çocuk babası olan Ali Cevat Çalışkan halen Altınbaşak Tekstil’de boya-baskı yönetim kadrosunda bulunmaktadır.