Sevgili hemşerilerim ve çok değerli Babadağlı Sanayici ve İş İnsanları Derneği Üyeleri,

Babadağlı olmaktan ve BASİAD 12. dönem başkanlığı yapacağımdan dolayı mutlu ve gururluyum. Derneğimize 9. dönemde üye oldum. 10. ve 11. dönemde yönetim kurulu başkan yardımcılığı görevlerini üstlendim. STK geleneğimizi başlatan, derneğimizin kurulmasına önderlik eden, daha önce başkanlık yapmış ve yönetim kurullarında görev alan, emek veren ve destekleyenlere teşekkürlerimi sunuyorum.

Dernek olarak 2023 yılında genel kurula giderek yeni üye listesi ile STK geleneğimizi en iyi şekilde icra etmeye şehrimiz için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. 12. dönemde de sizlerin desteğiyle beraber güzel projelere imza atacağız.

Bu dönemde daha önce hazırlandığımız TEDx Denizli, BASİAD Gezisi, BabaFest ve Turizm Yolunda Babadağ etkinliklerine kaldığımız yerden devam edeceğiz. Geleneksel iftar programımızla birlikte üyelerimizle olan yakın temasımız ve dayanışmamızı sürdüreceğiz. Ayrıca bu dönem ekolojik ve dijital üretimde sürdürülebilirlik konusunda ülkemizin imzaladığı Avrupa Yeşil Mutabakatı gündemimizde olacak. Bu kapsamda da yenilenebilir enerji alanında BASİAD Ges Projesi’nin adımlarını atacağız. Yapacağımız yurt dışı iş seyahatleri ve katılacağımız fuarlar ile iş dünyasındaki yenilikleri yakından takip edeceğiz.

Hemşerilerimizden ve değerli BASİAD üyelerimizden maddi ve manevi destekleri bekliyoruz. Sizlerle güçlüyüz ve sizlerle varız.

Kıymetli BASİAD Ailemize şükranlarımı sunarım. Yeni dönem hayırlı olsun Allah utandırmasın.
Saygılarımla…

Doğan DEĞİRMENCİ