Yükleniyor

Gelecek Partisi üyeleri ve beraberindeki heyeti derneğimizde ağırladık.

7 Mart 2022

Tarih: 7 Mart 2022
Detaylar: Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sn. Mustafa Gözel, Gelecek Partisi Denizli İl Başkanı Sn. Aykut Yıldırım, Gelecek Partisi Denizli Merkezefendi İlçe Başkanı Sn. Ahmet Suyupak, Gelecek Partisi Merkezefendi İletişim Başkan Yardımcısı Sn. Aytaç Yıldırım, Gelecek Partisi Denizli Koordinatörü Sn. Gizem Satıoğlu Öcmenler, Gelecek Partisi Pamukkale Teşkilat Başkanı Sn. Ramazan Koçyiğit ve beraberindeki heyetin nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

 

CHP Denizli Milletvekili Sn. Gülizar Biçer Karaca, CHP Tokat Milletvekili Sn. Kadim Durmaz, CHP Manisa Milletvekili Sn. Bekir Başevirgen, CHP Denizli İl Başkanı Sn. Nuri Çavuşoğlu’nu derneğimizde ağırladık.

19 Şubat 2022

Tarih: 19 Şubat 2022
Detaylar: Kendilerine ziyaretleri için teşekkür ederiz.

 

Pamukkale Üniversitesi'nden Doç. Dr. Uğur Sönmezoğlu, Dr. Öğr. Üyesi Senem Pak, Dr. Öğr. Üyesi Nurcan Kutlu, Öğr. Gör. Melek Arpacı Gündoğan, Elçin Şen ve Mesude Cengiz Özbek’in derneğimize yaptıkları ziyarete BASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Arpacı ile BASİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Değirmenci ev sahipliği yaptı.

18 Şubat 2022

Tarih: 18 Şubat 2022
Detaylar: PAÜ Topluma Hizmet ve Sosyal Sorumluluk Uygulama ve Araştırma Merkezi (PAUTOHSAM) ile birlikte “Eski Yeniler" projesine paydaş olan derneğimiz; proje kapsamında kullanılmayan kıyafet, ayakkabı, çanta ve oyuncakların bir duyuru yapılarak toplanmasını hedeflemekte. Gerçekleşen toplantıda toplanan giysilerin Denizli Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu ve Buldan Meslek Yüksekokulu Moda Tasarım Bölümü öğrencileri tarafından "Yeniden kullanmak, onarmak, kurtarmak" fikri ile hazır giyim koleksiyonu oluşturulması, sürdürülebilirlik fikri çerçevesinde geri dönüşüm temasındaki koleksiyonun yıl sonunda defileyle sergilenerek farkındalık yaratması üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.

 

Denizli Valisi Sn. Ali Fuat Atik ve Pamukkale Üniversitesi Rektörü Sn. Ahmet Kutluhan’ın daveti üzerine BASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Şeref Arpacı’nın katıldığı toplantıda “İklim Değişimindeki Gelişmeler Işığında Finansal ve Yönetimsel Sürdürülebilirlik” ve “İzmir Kariyer Fuarı” hakkında istişareler yapıldı.

15 Şubat 2022

Tarih: 15 Şubat 2022
Detaylar: Davetleri için Denizli Valisi Sn. Ali Fuat Atik ve Pamukkale Üniversitesi Rektörü Sn. Ahmet Kutluhan’a teşekkür ederiz.

 

Pamukkale Üniversitesi Öğretim Üyesi ve PAÜ İleri Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi (İLTAM) müdürü Prof. Dr. Abdullah Akdoğan’ı BASİAD Yönetim Kurulu olarak derneğimizde ağırladık.

8 Şubat 2022

Tarih: 8 Şubat 2022
Detaylar: Kendilerine nazik ziyaret için teşekkür ederiz.

 

BASİAD Yönetim Kurulu olarak Ziraat Bankası Denizli Bölge Yöneticisi Dr. Murat Serdar Bulut, Denizli Şube Yöneticisi Cüneyt Serkan Bulut ve Denizli Bölge Satış̧-Performans Yöneticisi Osman Akdağ’ı derneğimizde ağırladık.

19 Ocak 2022

Tarih: 19 Ocak 2022
Detaylar: 2022 yılı piyasalar, ekonomi gündemi, sanayicinin bankalarla olan iş birlikleri ve teşvikler hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Kendilerine nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

 

13 Ocak tarihinde Pamukkale Üniversitesi’nde gerçekleşen Akademik Atama, Yükseltme ve Ödül Töreninde BASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Arpacı teşekkür ödülünü aldı.

13 Ocak 2022

Tarih: 13 Ocak 2022
Detaylar: Pamukkale Üniversitesi’nde gerçekleşen Akademik Atama, Yükseltme ve Ödül Töreni programında üniversitenin gelişmesine katkı sağlayan sivil toplum kuruluşları ve iş insanları arasında yer alan derneğimiz ve üyelerimiz adına BASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Arpacı, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Ahmet Kutluhan’dan teşekkür ödülünü aldı.

BASİAD olarak Pamukkale Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Ahmet Kutluhan’a ve tüm bilim insanlarına teşekkür ederiz.

 

5 Ocak Çarşamba günü Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2022 Dünya ve Türkiye Ekonomisi Beklentileri Paneli’ni gerçekleştirdik.

5 Ocak 2022

Tarih: 5 Ocak 2022
Detaylar: 2022 Dünya ve Türkiye Ekonomisi Beklentileri Paneli'nde konuşmacı olarak yer alan Trakya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sadi Uzunoğlu, İnfo Yatırım Menkul Değerler AŞ Genel Müdür Yardımcısı Mert Yılmaz ve Fon Yöneticisi Işık Ökte'ye, katılımcılarımıza ve sponsorlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

 

Denizli CHP İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, CHP Pamukkale İlçe Başkanı Arda Arpacı, CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Ali Osman Horzun, CHP İl Yöneticisi Ayhan Özhan ve CHP İl Yöneticisi Zuhal Avcı‘yı BASİAD Yönetim Kurulu olarak derneğimizde ağırladık.

15 Aralık 2021

Tarih: 15 Aralık 2021
Detaylar: Döviz kurundaki dalgalanmalara bağlı olarak ham madde, enerji, ulaşım maliyetlerinin artış göstermesinin tedarik ve yatırım konusunda belirsizlikler oluşturması hakkında fikir alışverişinde bulunduk.

Kendilerine derneğimize yapmış oldukları nazik ziyaretleri için çok teşekkür ederiz.

 

BASİAD Ailesi olarak bu sene 6’ıncısı düzenlenen geleneksel BASİAD gezi etkinliğimizi Güneydoğu Anadolu’ya düzenledik.

1 Kasım 2021

Tarih: 1 Kasım 2021
Detaylar: Beş antik kenti olan dünyanın en eski yaşam alanı Gaziantep’ten başlayan geziyi, Peygamberler Şehri Şanlıurfa ve taşın ve inancın dile geldiği farklı dil ve kültürlerin bir arada yaşandığı masal şehri Mardin’le sonlandırdık. Hem eğlenceli hem de öğretici bir etkinlik geçirmemizi sağlayan Paydos Turizme ve bizlerle vakit geçiren herkese teşekkür ederiz.

 

Yönetim Kurulu Toplantımızı gerçekleştirdik.

26 Ekim 2021

Tarih: 26 Ekim 2021
Detaylar: Yönetim Kurulu toplantımızda bizlere ev sahipliği yapan sergi ve ticaret merkezi RİNDERA’ya misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.

 

“Gidilecek Yol” teması ile TEDxDenizli etkinliğimizi gerçekleştirdik.

7 Ekim 2021

Tarih: 7 Ekim 2021
Detaylar: Nihat Zeybekçi Kongre ve Kültür Merkezi’nde Murat Can Canbay’ın moderatörlüğünde Avi Alkaş, Buse Naz Çakıroğlu, Celal Şimşek, Deniz Şimşek, Elif Çetin, Kubilay Tunçer, Murat Germen ve Selda Tokat’ın konuşmalarıyla farklı bakış açılarının yolculuğuna eşlik ettik.

 

Prof. Dr. Ahmet Kutluhan’ı ağırladık.

16 Ağustos 2021

Tarih: 16 Ağustos 2021
Detaylar: Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan ve beraberinde Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Necip Atar, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Kısaç ve Genel Sekreter Doç. Dr. Mehmet Çiçek’in derneğimizin yönetim kuruluna yapmış oldukları ziyaret için kendilerine teşekkür ederiz.

 

BASİAD Yönetim Kurulu olarak Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nin değerli akademisyenleri ile bir toplantı gerçekleştirdik.

16 Temmuz 2021

Tarih: 16 Temmuz 2021
Detaylar: Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kadir Kavaklıoğlu ve Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Havva Boyacıoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen bu ziyaret PAÜ Sosyal Tesisler’de yenilen yemeğin ardından Mühendislik Fakültesi Konferans Salonunda Bilgisayar Müh. Bölümü Arş. Gör. Behlül Sarıkaya, Çevre Müh. Bölümü Prof. Dr. Hidayet Argun, Elektrik-Elektronik Müh. Bölüm Başkanı Prof. Dr. Abdullah Tahsin Tola, Elektrik-Elektronik Müh. Bölümü Doç. Dr. Selim Köroğlu, Endüstri Müh. Bölüm Başkanı Prof. Dr. Aşkıner Güngör, Gıda Müh. Bölüm Başkanı Prof. Dr. Yahya Tülek ve Başkan Yard. Doç. Dr. Fatma Işık, İnşaat Müh. Bölüm Başkan Yard. Dr. Öğr. Üyesi Engin Nacaroğlu, Jeoloji Mühendisliği Bölümü Öğr. Üyesi Prof. Dr. Yahya Özpınar, Makine Müh. Bölümü Prof. Dr. Mehmet Fevzi Köseoğlu ve Prof. Dr. Gülay Yakar, Tekstil Müh. Bölüm Başkan Yard. Prof. Dr. Güngör Durur’un katılımlarıyla devam etti.

Toplantıda sanayi kuruluşlarıyla yakın ilişkilerin önemi, firmalarda sistem iyileştirme, proje ve performans yönetimi, danışmanlık ve eğitim faaliyetleriyle sanayinin eğitim ihtiyacının giderilmesi gibi konularda fikir alışverişinde bulunuldu.

PAÜ Mühendislik Fakültesi’ne ve İLTAM’a misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.

 

BASİAD Yönetim Kurulu olarak Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) İl Koordinatörü Şakir Çınar'ı ziyaret ettik.

8 Temmuz 2021

Tarih: 8 Temmuz 2021
Detaylar:Sayın Çınar'dan kurum destekleri hakkında bilgiler aldık ve kendisiyle derneğimizin gelecek çalışmaları için iş birliği olanaklarını değerlendirdik.

 

PAÜ Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kadir Kavaklıoğlu ve Kimya Mühendisliği Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Havva Boyacıoğlu’nun derneğimizde ağırladık.

7 Temmuz 2021

Tarih: 7 Temmuz 2021
Detaylar:BASİAD yönetim kuruluna yapmış olduğu ziyarette üniversite ve sanayici ile yapılabilecek iş birlikleri konusunda fikir alışverişi yaptık. Kendilerine derneğimize yapmış oldukları ziyaret için teşekkür ederiz.

 

Turizmi Yeniden Canlandırma ve Sürdürülebilir Turizm Destinasyonları Oluşturma Projesi kapsamında Denizli İl Kültür ve Turizm Müdürü Turhan Veli Akyol ve proje yetkilileriyle Babadağ’daydık.

1 Temmuz 2021

Tarih: 1 Temmuz 2021
Detaylar:Denizli İl Kültür ve Turizm Müdürü Turhan Veli Akyol, Müdür Yardımcısı Hayrullah Akgün, Müze Müdürü Nail Uyar, İl Halk Kütüphane Müdürü Hasan Ersoy, PAÜ Turizm Fakültesi Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Murat Bayram ve Dr. Öğr. Üyesi Semih Arıcı ve proje yetkilileri ile bugün Babadağ ilçemizdeydik.

İlgileri, misafirperverlikleri ve iş birlikleri için Babadağ Kaymakamımız Sayın Adem Karataş ve Babadağ Belediye Başkanımız Sayın Ali Atlı’ya teşekkür ederiz. Babadağ ilçemizin dijital görünürlüğü ve tanıtımının geliştirilmesi için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

 

BASİAD 12. Dönem Yeni Yönetim Kurulu olarak Sevinç Tekstil’i ziyaret ettik.

11 Haziran 2021

Tarih: 11 Haziran 2021
Detaylar:BASİAD 12. Dönem Yeni Yönetim Kurulu olarak Sevinç Tekstil’i ziyaret ettik.

 

BASİAD 12. Dönem Yeni Yönetim Kurulu olarak Tosunoğlu Tekstil’i ziyaret ettik.

11 Haziran 2021

Tarih: 11 Haziran 2021
Detaylar:BASİAD 12. Dönem Yeni Yönetim Kurulu olarak Tosunoğlu Tekstil’i ziyaret ettik.

 

BASİAD 12. Dönem Yeni Yönetim Kurulu olarak Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Osman Zolan’ı ziyaret ettik.

11 Haziran 2021

Tarih: 11 Haziran 2021
Detaylar:BASİAD 12. Dönem Yeni Yönetim Kurulu olarak Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Osman Zolan’ı ziyaret ettik.

 

Saffet Emre Tonguç ve Serda Büyükkoyuncu’yu Ağırladık.

7 Haziran 2021

Tarih: 7 Haziran 2021
Detaylar:Yazar, Tarihçi ve TV Programcısı Saffet Emre Tonguç ve Sanat Tarihi & Seyahat Yazarı, Metin Yazarı Serda Büyükkoyuncu ve misafirleri Babadağ'ı ziyaret etti.

 

Rektör Vekilimiz Ahmet Kutluhan ve Rektör Yardımcıları Necip Atar ve Fahir Demirkan’ı Babadağ’da ağırladık

5 Eylül 2020

Tarih: 5 Eylül 2020
Detaylar:Pamukkale Üniversitesi’nde göreve başlayan yeni Rektör Vekilimiz Ahmet Kutluhan ve Rektör Yardımcıları Necip Atar ve Fahir Demirkan’ı Babadağ’da ağırladık ve üniversite sanayi iş birliğinin artırılması için fikir alışverişinde bulunduk. Yönetim kurulumuzu ve misafirlerimizi makamında ağırlayan Babadağ Belediye Başkanımız Ali Atlı’ya teşekkür ederiz.

Prof. Dr. Ahmet Kutluhan Ziyareti

3 Eylül 2020

Tarih: 3 Eylül 2020
Detaylar:Pamukkale Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Ahmet Kutluhan ve Pamukkale Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Necip Atar’ı ziyaret ettik.

Denizli Valisi Ali Fuat Atik Ziyareti

28 Ağustos 2020

Tarih: 28 Ağustos 2020
Detaylar:BASİAD Yönetim Kurulu olarak Denizli Valisi Sayın Ali Fuat Atik’i makamında ziyaret ettik.

Denizli Emniyet Müdürü Kenan Yıldız Ziyareti

20 Ocak 2020

Tarih: 20 Ocak 2020
Detaylar:BASİAD Yönetim Kurulu olarak; Denizli Emniyet Müdürü Kenan Yıldız’ı makamında ziyaret ettik. Bizleri ağırladığı için kendisine teşekkür ederiz.

GESİFED EGE Hikayesi projesi Denizli Rotası Babadağ Gezisi

13 Aralık 2019

Tarih: 13 Aralık 2019

Denizli Fashion Week’te “Ahenk” Temasıyla Babadağ’ın Dokumalarına Yer Verdik.

29 Kasım 2019

Tarih: 12 Kasım 2019
Detaylar:Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği (DETGİS) tarafından düzenlenen, “Denge” ana temasıyla Seda Sezen Özyurt’un tasarımlarından oluşturduğumuz “Ahenk” koleksiyonu ile Babadağ’ın dokumalarına yer verdiğimiz Denizli Fashion Week’e katılımıyla bizleri onurlandıran Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Osman Zolan'a ve bizlere eşlik eden Hakan Mengüç’e teşekkürlerimizi sunarız.Fotoğraflar için Emrah Boyekin’e teşekkür ederiz

11.000 Fidan Dikerek Kotunda İyilik Var Projesine Destek Olduk.

12 Kasım 2019

Tarih: 12 Kasım 2019
Detaylar:Kotunda İyilik Var projesi kapsamında BASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Arpacı’nın katılımıyla 11 Kasım saat 11.11’de 11.000 fidan dikerek gerçekleştirdiğimiz Geleceğe Nefes Ver kampanyasına destek olan herkese ve bizi yalnız bırakmayan Babadağ Belediye Başkanı Sn. Ali Atlı, Babadağ Kaymakamı Sn. Ahmet Ali Altıntaş, Forum Çamlık yöneticileri ve Ahmet Nazif Zorlu Lisesi öğrencilerine teşekkürlerimizi sunarız.

Ev Sahipliğini Yaptığımız BabaFest Etkinliğini Gerçekleştirdik.

22 Ekim 2019

Tarih: 22 Ekim 2019
Detaylar:Babadağ Belediyesi ve BASİAD’ın katkılarıyla gerçekleşen BabaFest, birçok gösteriye ev sahipliği yapmanın yanı sıra, her yaştan katılımcının da beğenisini kazandı. Babadağ kültürünün, tarihi dokusunun ve yemeklerinin tanıtıldığı BabaFest’e katılım sağlayan herkese teşekkür ederiz.

Geleneksel BASİAD Gezi Etkinliğimizi Gerçekleştirdik.

9 Ekim 2019

Tarih: 9 Ekim 2019
Detaylar:Bu sene 5.’sini düzenlediğimiz, Doç. Dr. Oytun Erbaş’ın konuk olduğu Geleneksel BASİAD Gezi Etkinliğimizi geride bıraktık. Hem eğlenceli hem de öğretici bir etkinlik geçirmemizi sağlayan herkese teşekkür ederiz.

BASİAD Yönetim Kurulu Olarak ABC Tekstil’e Ziyarette Bulunduk.

16 Eylül 2019

Tarih: 16 Eylül 2019
Detaylar:BASİAD Yönetim Kurulu olarak üyelerimizden ABC Tekstil’i ziyaret ettik. BASİAD’ın gelecek dönem etkinlik programları ve çalışmaları hakkında bilgiler verdiğimiz bu ziyarette bizi ağırlayan Cemal Gürsel Özdemir’e ve Atilla Özdemir’e teşekkür ederiz.

BASİAD Yönetim Kurulu Olarak Yastıkçı Tekstil, Memişoğlu Tekstil, Selin Tekstil ve DNS Tekstil’i Ziyaret Ettik.

6 Eylül 2019

Tarih: 6 Eylül 2019
Detaylar:BASİAD Yönetim Kurulu olarak üyelerimiz; Yastıkçı Tekstil, Memişoğlu Tekstil, Selin Tekstil ve DNS Tekstil’i ziyaret ettik. BASİAD’ın gelecek dönem etkinlik programları ve çalışmaları hakkında bilgiler verdiğimiz bu ziyarette bizi ağırlayan değerli üyelerimize teşekkür ederiz.

BASİAD Yönetim Kurulu Olarak Cemil Özgür Öneğ, Mustafa Yıldız, Mehmet Eriş ve Hasan Başterzi’yi Ziyaret Ettik.

5 Ağustos 2019

Tarih: 5 Ağustos 2019
Detaylar:BASİAD Yönetim Kurulu olarak; İzmir Karabağlar Kaymakam'ı Sn. Cemil Özgür Öneğ’i, İzmir Vali Yardımcısı Sn. Mustafa Yıldız’ı, İzmir Konak Kaymakam'ı Sn. Mehmet Eriş’i ve hemşehrimiz olan Sandalyeci AŞ’nin sahibi Hasan Başterzi'yi ziyaret ettik.BASİAD'ın Denizli'de iş hayatına yön veren Babadağ'lı iş insanlarından oluşan, Babadağ'ın büyüme ve gelişmesi için gönüllü bir dernek olduğunu dile getirerek proje ve etkinliklerimiz hakkında kendilerine bilgiler verdik.

BASİAD Yönetim Kurulu Toplantısını, Babadağ Sanat Merkezi’nde Gerçekleştirdik.

27 Temmuz 2019

Tarih: 27 Temmuz 2019
Detaylar:Babadağ Sanat Merkezi’nde gerçekleşen BASİAD Yönetim Kurulu Toplantısı’na davet edilen Babadağ Belediye Başkanı Sn. Ali Atlı’ya Başkan Şeref Arpacı tarafından Onur Üyeliği Belgesi verildi.Babadağ’da Rutay Home Concept dokuma atölyesi ve satış mağazasına yapılan ziyaretin ardından, Babadağ’da 36 aydan itibaren öğrenci kabul etmeye başlayan Babadağ Merkez Anaokuluna ve son olarak Babadağ’da faaliyetlerine başlayacak olan Butik Otel’e ziyaretimizi gerçekleştirdik.

BASİAD Yönetim Kurulu Olarak Ahmet Ali Altıntaş ve Murat Türkeç’i Ziyaret Ettik.

26 Temmuz 2019

Tarih: 26 Temmuz 2019
Detaylar:BASİAD Yönetim Kurulu olarak; Babadağ İlçe Kaymakam’ı Sn. Ahmet Ali Altıntaş’ı ve Babadağ İlçe Emniyet Amiri Murat Türkeç’i ziyaret ettik.Babadağ İlçe Kaymakam’ı Sn. Ahmet Ali Altıntaş’ı yeni görevinden dolayı tebrik ederek Babadağ’ın gelişiminden ve son yıllarda gerçekleştirilen projelerden Babadağ halkının memnuniyet duyduğunu, derneğimiz BASİAD’ın da bu gelişme ve büyüme için gönüllü bir dernek olduğunu dile getirerek kendisine BASİAD’ın etkinlik programı ve çalışmaları hakkında bilgiler verdik.Sn. Altıntaş ziyaretimizden duyduğu memnuniyeti belirterek, Babadağ‘da gerçekleştirilecek projeleri coğrafi ve doğal yapının güzelliğini bozmadan, o alanlara dokunmadan yürüttüklerini, turizm açısından yaylaların ve yeşil alanların korunması gerektiğine değindi.Kendilerine bizi makamlarında ağırladıkları için teşekkür ederiz.

BASİAD Yönetim Kurulu Olarak Osman Zolan’a Tebrik Ziyareti Gerçekleştirdik.

25 Temmuz 2019

Tarih: 25 Temmuz 2019
Detaylar:BASİAD Yönetim Kurulu olarak; Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Osman Zolan’ı ziyaret ettik. Yeniden göreve seçilen Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Osman Zolan’ı tebrik ederek, Babadağ ilçe merkezinde bir caddeye BASİAD isminin verilmesinden dolayı teşekkürlerimizi bildirdiğimiz bu ziyarette BASİAD’ın etkinlik programı ve çalışmaları hakkında bilgiler verdik.Ziyaretimizde Babadağ’ın turizm altyapısı ile ilgili Babadağ Belediyesi tarafından yapılan Yardan Çayı gibi birçok projede ve Babadağ’ın yayla kültürünü duyurmak adına yapılacak projelerde desteklerini esirgemeyeceklerini belirten Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Osman Zolan’a bizleri makamında ağırladığı için teşekkür ederiz.

Basiad Caddesi’nin Açılışı Gerçekleşti.

23 Temmuz 2019

Tarih: 23 Temmuz 2019
Detaylar:Eşsiz kentimiz Babadağ’ın caddelerinden birine derneğimizin isminin verilmesinin gururunu bizlere yaşatan Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Osman Zolan’a, Babadağ Belediye Başkanı Sn. Ali Atlı’ya ve değerli hemşehrilerimize teşekkür ederiz.

Off-Road ve Motor Spor Gösterisi Babadağ’da Gerçekleşti.

22 Temmuz 2019

Tarih: 22 Temmuz 2019
Detaylar: Babadağ’ın eşsiz manzarası ve doğası eşliğinde gerçekleşen Off-Road ve Motor Spor Gösterisi’ne katılım sağlayan tüm adrenalin tutkunlarına ve başta Babadağ Belediyesi olmak üzere organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

AK Parti İl Başkanı Sn. Necip Filiz’i Ziyaret Ettik.

11 Temmuz 2019

Tarih: 11 Temmuz 2019
Detaylar: Üyemiz AK Parti İl Başkanı Sn. Necip Filiz’i makamında ziyaret ederek derneğimizin Denizli ve Babadağ’da yapacağı etkinlikler ile ilgili istişarelerde bulunduk. Kendisine bizi makamında ağırladığı için teşekkür ederiz.

Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi ve BASİAD Öğrenci Yurdu 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Mezunlarını Tebrik Ederiz.

17 Haziran 2019

Tarih: 17 Haziran 2019
Detaylar: Üyemiz Ahmet Nazif Zorlu ve BASİAD üyelerinin katkılarıyla kurulan, Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi ve BASİAD Öğrenci Yurdu 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı mezunlarını yer almaktan mutluluk duyduğumuz bir törenle verdi. Mezun olan tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

BASİAD ve İstek Denizli Okulları’nın Çalışmasını Birlikte Yürüttüğü Müşerref Yılmaz Ortaokulu Robotik Kodlama Atölyesi’nin Açılışı Gerçekleşti.

14 Haziran 2019

Tarih: 14 Haziran 2019
Detaylar: İstek Denizli Okulları ile çalışmasını birlikte yürüttüğümüz Müşerref Yılmaz Ortaokulu Robotik Kodlama Atölyesi’nin açılışını siz değerli dostlarımızla birlikte gerçekleştirdik. Emeği geçen ve katılım sağlayan herkese teşekkür ederiz.

BASİAD Ailesi Olarak Geleneksel İftar Yemeğimizi Gerçekleştirdik.

15 Mayıs 2019

Tarih: 15 Mayıs 2019
Detaylar:BASİAD Ailesi olarak Beyaz İnci Düğün Salonları'da gerçekleştirdiğimiz geleneksel iftar yemeğimize katılan herkese teşekkür ederiz.

BASİAD Yönetim Kurulu Olarak Şeniz Doğan’ı Ziyaret Ettik.

19 Nisan 2019

Tarih: 19 Nisan 2019
Detaylar:BASİAD Yönetim Kurulu olarak; 31 Mart Yerel Seçimleri sonucunda Merkezefendi Belediye Başkanı seçilen Sn. Şeniz Doğan’ı makamında ziyaret ettik. Kendilerine bizleri ağırladığı için teşekkür eder yeni görevinde başarılar dileriz.

BASİAD Yönetim Kurulu Olarak Avni Örki, Hatice Cemre İncesu, Salim Demirezen ve Ali Atlı’yı Ziyaret Ettik.

12 Nisan 2019

Tarih: 12 Nisan 2019
Detaylar:BASİAD Yönetim Kurulu olarak Pamukkale Belediye Başkanı Sn. Avni Örki’yi, Babadağ Kaymakamı Sn. Hatice Cemre İncesu’yu, Babadağ Belediye Eski Başkanı Sn. Salim Demirezen’i ve Babadağ Belediye Başkanı Sn. Ali Atlı’yı ziyaret ettik.

Derneğimizi Ziyaret Eden Sayın Fuat Üstündağ’a Teşekkür Ederiz.

19 Mart 2019

Tarih: 19 Mart 2019
Detaylar: Babadağ Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı Sayın Fuat Üstündağ derneğimizi ziyaret ederek projelerini bizlerle paylaştı. Kendisine teşekkür ederiz.

Derneğimize Ziyaretlerini Gerçekleştiren Kazım Arslan, Ali Atlı ve Tüm Meclis Adaylarına Teşekkür Ederiz.

13 Mart 2019

Tarih: 13 Mart 2019
Detaylar:CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan’a, CHP Denizli Babadağ Belediye Başkan Adayı Ali Atlı ve meclis adaylarına derneğimize yapmış oldukları ziyaret için teşekkür ederiz.

DRT’de yayınlanan Haberin Merkezi programında Tolga Alp Düzgören’in konuğu olan BASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Arpacı, gündeme dair ekonomik gelişmeleri değerlendirdi ve özellikle Denizli’nin lokomotifi olan tekstil sektörünü yakından ilgilendiren pamuk ipliğine gelen %5 ve %8 ilave gümrük vergisinin, sektöre olumsuz etkilerinin olacağını dile getirdi.
Arpacı, sanayide ara mamul olarak kullanılan ve endüstriyel bir ham madde olan pamuk ipliğinde gümrük vergisini artırmak yerine yurt içindeki fabrikalarımızın rekabet gücünü artırabilmek için başta enerji giderlerinde olmak üzere, maliyetleri azaltıcı teşviklerin verilmesinin daha doğru olduğunu sözlerine ekledi.

06 Şubat 2019

Tarih: 06 Şubat 2019
Detaylar:DRT’de yayınlanan Haberin Merkezi programında Tolga Alp Düzgören’in konuğu olan BASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Arpacı, gündeme dair ekonomik gelişmeleri değerlendirdi ve özellikle Denizli’nin lokomotifi olan tekstil sektörünü yakından ilgilendiren pamuk ipliğine gelen %5 ve %8 ilave gümrük vergisinin, sektöre olumsuz etkilerinin olacağını dile getirdi. Arpacı, sanayide ara mamul olarak kullanılan ve endüstriyel bir ham madde olan pamuk ipliğinde gümrük vergisini artırmak yerine yurt içindeki fabrikalarımızın rekabet gücünü artırabilmek için başta enerji giderlerinde olmak üzere, maliyetleri azaltıcı teşviklerin verilmesinin daha doğru olduğunu sözlerine ekledi.

Muhammet Subaşıoğlu ve Ekrem Başer’i Ağırladık.

31 Ocak 2019

Tarih: 31 Ocak 2019
Detaylar: BASİAD Yönetim Kurulu olarak; Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ve AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer'i ağırladık.

2019 Yılı Ekonomik Beklentiler Konferansı

17 Ocak 2019

Tarih: 17 Ocak 2019
Detaylar: Dr. Mahfi Eğilmez ve Ekonomist Murat Sağman’ın konuşmacı olarak katıldığı, 2019 yılı ekonomik beklentilerinin değerlendirildiği konferansımız 17 Ocak tarihinde Dedeman Otel’de gerçekleşti. Etkinliğimizin tüm katılımcılarına ve sponsorlarına teşekkür ederiz.

Saadet Partisi İl Teşkilatı BASİAD Yönetim Kurulunu Ziyaret Etti

17 Ocak 2019

Tarih: 17 Ocak 2019
Detaylar: BASİAD Yönetim Kurulu olarak; bizleri ziyaret eden Saadet Partisi İl Teşkilatına teşekkür ederiz.

Genişletilmiş BASİAD Yönetim Kurulu Toplantısı ve akşam yemeği.

12 Kasım 2018

Tarih: 12 Kasım 2018
Detaylar: Genişletilmiş BASİAD Yönetim Kurulu Toplantısı ve akşam yemeği organizasyonumuz dün akşam Tavacı Recep Usta’da gerçekleşti. Organizasyonumuza katılım sağlayan Babadağ Belediye Başkanı Sn. Salim Demirezen’e, BASİAD Geçmiş Dönem Yönetim Kurulu Başkanları'na ve BASİAD Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederiz.

Yeni üyemiz Sn. Kazım Ar’ı firması Turkar Tekstil’de ziyaret.

9 Kasım 2018

Tarih: 9 Kasım 2018
Detaylar: BASİAD Yönetim Kurulu olarak yeni üyemiz Sn. Kazım Ar’ı firması Turkar Tekstil’de ziyaret ederek, derneğimiz ve faaliyetlerimiz hakkında bilgi verdik.

Hacı Şerif Ailesi ev sahipliğinde gerçekleşen BASİAD Yönetim Kurulu Toplantısı

8 Kasım 2018

Tarih: 8 Kasım 2018
Detaylar: 8 Kasım Perşembe günü gerçekleştirdiğimiz BASİAD Yönetim Kurulu Toplantısı’na yeni fabrikasında ev sahipliği yapan Denizli’nin örnek alınacak markası Hacı Şerif Ailesi’ne teşekkür ederiz.

Rahvan At Yarışları

5 Kasım 2018

Tarih: 5 Kasım 2018
Detaylar: BASİAD Yönetim Kurulu olarak hafta sonu Babadağ’da yapılan 24. Geleneksel Rahvan At Yarışları’na katıldık. Başta Babadağ Belediye Başkanımız Sn. Salim Demirezen olmak üzere bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Orta Asya’dan Anadolu’ya göç eden Türklerle birlikte gelen gerçek Türk atlarına rahvan atlar denir. Rahvan; atın tek ayak koşma stiline verilen isimdir. Geçmişte ve günümüzde özellikle Türk kültür çevrelerinde yetiştirildiği bilinen rahvan atlar, Türk göç hareketleriyle Selçuklular ve Osmanlılar tarafından korunarak Anadolu’ya getirilmiştir. Rahvan at yetiştirme ve yarıştırma geleneği, Anadolu’da yaygın olarak gerçekleştirilen mahalli panayır eğlenceleri sayesinde günümüze kadar ulaşmıştır. Ege Bölgesi’ne özgü bir yarış olarak bilinen ve sadece yerli ırk atların katılabildiği Rahvan At Yarışları geçmişten günümüze ulaşmayı başarabilmiş bir spor türüdür.

Denizli İhracatçılar Birliği Toplantısı

4 Kasım 2018

Tarih: 4 Kasım 2018
Detaylar: Denizli İhracatçılar Birliği'nde gerçekleştirilen ve Eximbank Genel Müdürü Adnan Yıldırım'ın da bulunduğu Eximbank kredileri ile ilgili değişikliklerin konuşulduğu toplantıya BASIAD Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Arpacı da katıldı.

Geçmiş Dönem Yönetim Kurulu Başkanları ve Üye Ziyaretleri

2 Kasım 2018

Tarih: 2 Kasım 2018
Detaylar: BASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Arpacı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, dernek üyelerinden Şeref Başçeşme, İrfan Akpınar ve BASİAD Geçmiş Dönem Yönetim Kurulu Başkanları Hasan Tekin Ada ve İsmail Yılmaz’ı ziyaret ederek, dernek faaliyetleri ve piyasalar hakkında görüşerek bilgi alışverişinde bulundular.

Laodikeia Antik Kenti Gezisi

1 Kasım 2018

Tarih: 1 Kasım 2018
Detaylar: BASİAD Ailesi olarak şehrimizin en önemli hazinelerinden Laodikeia Antik Kenti’ne gerçekleştirdiğimiz gezi etkinliğine ev sahipliği yapan Kazı Heyeti Başkanı Prof. Dr. Celal Şimşek hocamıza ve etkinliğe katılan tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

Geleneksel BASİAD Gezi Etkinliği ve Serdar Kuzuloğlu Semineri

16 Ekim 2018

Tarih: 16 Ekim 2018
Detaylar: 12-14 Ekim tarihleri arasında Hilton Hotel Kemer’de 4.sünü gerçekleştirdiğimiz Geleneksel BASİAD Gezi Etkinliği’mizde voleybol turnuvasından tavla turnuvasına birçok keyifli aktivite gerçekleşti. Serdar Kuzuloğlu’nun “Yeni Dünya, Yeni Ticaret” isimli bilgilendirici semineriyle tamamladığımız gezimizin tüm katılımcılarına ve sponsorlarına teşekkür ederiz.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan Ziyareti

20 Temmuz 2018

Tarih: 20 Temmuz 2018
Detaylar: BASİAD Yönetim Kurulu, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ı makamında ziyaret etti. Sayın Zolan ile Babafest ve Babadağ yayla turizmi için projelerle, iş birlikleri hakkında fikir alışverişi gerçekleştirildi.

Denizli Cumhuriyet Başsavcısı ve Denizli Vergi Dairesi Başkanı Ziyaretleri

17 Temmuz 2018

Tarih: 17 Temmuz 2018
Detaylar: BASİAD Yönetim Kurulu, Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Ergül Yılmaz, Denizli Vergi Dairesi Başkanı Hasan Öztaş ve derneğimiz üyesi Sefa Filiz’i ziyaret etti. Tanışma ve istişare amaçlı gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimizde hem çalışmalarımızı anlattık hem de Denizli ve Babadağ için fikir alışverişlerinde bulunduk.

Denizli Ticaret Odası Ziyareti

13 Temmuz 2018

Tarih: 20 Temmuz 2018
Detaylar: Şehrimizin en verimli ve etkili çalışmalarında imzası olan Ticaret Odası Başkanımız, değerli büyüğümüz Sn. Uğur Erdoğan'ı makamında ziyaret ederek karşılıklı iş birliğinin temellerini attık. Derneğimize karşı olumlu yaklaşımı ve misafirperverliğinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz...

BASİAD Yönetim Kurulu Başkanı
Şeref Arpacı

BASİAD İftar Yemeği

22 Mayıs 2018

Tarih: 22 Mayıs 2018
Detaylar: BASİAD İftar Yemeği 22 Mayıs Salı akşamı Beyaz İnci Düğün Salonları’nda üyelerimiz ve ailelerinin yoğun katılımı eşliğinde gerçekleşti.

BASİAD Basın Toplantısı

14 Mayıs 2018

Tarih: 14 Mayıs 2018
Detaylar: BASİAD 11. Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine seçilen Şeref Arpacı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı ve çeşitli basın organlarının mensuplarıyla yoğun katılım eşliğinde kahvaltılı tanışma toplantısı düzenledi.

Babadağ Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi 3. Dönem Mezunlarını Verdi!

10 Mayıs 2018

Tarih: 10 Mayıs 2018
Detaylar: BASİAD Yönetim Kurulu dün Babadağ’daydı. Öncelikle Babadağ Kaymakamı Tevfik Kumbasar, ardından da Babadağ Belediye Başkanı Salim Demirezen ziyaret edildi. Babadağ hakkında karşılıklı istişarelerin yapıldığı görüşmelerin ardından üyemiz Ahmet Nazif Zorlu’nun da katılımıyla Babadağ Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi mezuniyet töreni gerçekleşti. Ayrıca Babadağ’a yaptırılan BASİAD Öğrenci Yurdu için, Denizli Valiliği adına Babadağ Kaymakamı Tevfik Kumbasar teşekkür plaketini BASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Arpacı’ya takdim etti.

Genel Kurul Toplamtısı

30 Nisan 2018

Tarih: 30 Nisan 2018
Detaylar: BASİAD 11. Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine Şeref Arpacı seçildi.

Ses Kardeşim

22 Nisan 2018

Tarih: 22 Nisan 2018
Detaylar: 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Denizli’ye gelen ve içi bir ses kayıt stüdyosuna dönüştürülen Ses Kardeşim minibüsünde masal okuyan Babadağlı çocuklar göremeyen kardeşlerine ses kardeşi oldu!

Dünya Havlu Bornoz Günü

17 Mart 2018

Tarih: 17 Mart 2018
Detaylar: Dünya Türk Havlu&Bornoz Festivali Babadağ Lansmanı, kent protokolü ve vatandaşlarımızın yoğun katılımıyla Babadağ’daydı. Gün boyu alışveriş ve yiyecek stantlarının açık olduğu etkinlikte, yerel ve ulusal basına verilen röportajların ardından, Denizli Büyükşehir Belediyesi Bando Takımı gösterisi gerçekleşti. Yapılan kortej yürüyüşünün ardından katılımcılar keyifli bir festival geçirerek günü tamamladı.

Genişletilmiş Yönetim Kurulu Toplantısı

5 Şubat 2018

Tarih: 5 Şubat 2018
Detaylar: Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Ticaret Odası Meclis Başkanı Hüseyin Memişoğlu, Denizli Sanayi Odası Meclis Başkanı Mehmet Tosunoğlu, Ozan Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Katrancı, Nesa Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Özel, Panayır Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Panayır, Aslı Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Kasapoğlu ve Fatih Ferforje Yönetim Kurulu Başkanı Ali Filiz'in katılımlarıyla gerçekleşen BASİAD'ın Genişletilmiş Yönetim Kurulu Toplantısı'nda Denizli ve Babadağ hakkındaki projeler istişare edildi.

Heimtextil Fuarı

10 Ocak 2018

Tarih: 10 Ocak 2018
Detaylar: Heimtextil Fuarı’nda BASİAD üyesi firmalarımızı ziyaret ettik, kendilerine keyifli bir fuar geçirmeleri temennisinde bulunduk.

Denizli Milletvekili ve AK Parti MKYK Üyesi Av. Cahit Özkan'ı Ağırladık

5 Ocak 2018

Tarih: 5 Ocak 2018
Detaylar: Denizli Milletvekili ve AK Parti MKYK Üyesi Av. Cahit Özkan'ı dernek merkezimizde ağırladık. Kendisiyle ülke ve kent gündemi hakkında istişarelerde bulunduk.

Terzioğlu & DEGİAD & TED Basketbol Turnuvası

24 Aralık 2017

Tarih: 24 Aralık 2017
Detaylar: Terzioğlu & DEGİAD & TED Basketbol Turnuvası açılış gününde BASİAD takımımız aldığı galibiyetle turnuvaya iyi bir başlangıç yaptı.

Antalya Gezisi

10-12 Kasım 2017

Tarih: 10-12 Kasım 2017
Detaylar: BASİAD renkli, eğlenceli ve öğretici bir etkinliği daha geride bıraktı. 10-12 Kasım tarihleri arasında Antalya Trendy Lara’da gerçekleştirdiğimiz geziye katılanlar, voleyboldan basketbola birçok keyifli aktivite ile eğlenceli bir tatil geçirdi.
Cumartesi günü gerçekleşen Burak Ünaldı ile “Neden Hepimiz Blok Flüt Çaldık?” başlıklı son derece bilgilendirici nitelikteki konferans için kendisine ve tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

DTO Üyelerini Ağırladık

9 Kasım 2017

Tarih: 9 Kasım 2017
Detaylar: Denizli Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan ve DTO Yönetim Kurulu Üyeleri'ni derneğimizde ağırladık; Denizli ekonomisi hakkında değerlendirmelerde bulunduk. Ziyaretlerinden ve istişarelerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz.

BabaFest 7-8 Ekim'de Babadağ'da

7-8 Ekim 2017

Tarih: 7-8 Ekim 2017
Detaylar: 7-8 Ekim tarihlerinde Babadağ'da gerçekleşecek BabaFest'te, OKİSDER Alışveriş Stantları ve Yöresel Köy Ürünleri Pazarı'nın yanı sıra, Tolgay ve Hakan Eyiden konserleriyle birlikte daha da eğlenceli hale gelecek, sürprizlerle dolu, şenlik havasında bir hafta sonuna herkesi bekliyoruz!

“1907 Okul 1907 Pota” Projesi Lansmanı

20 Temmuz 2017

Tarih: 20 Temmuz 2017
Detaylar: Fenerbahçe Spor Kulübünün Euroleague şampiyonluğu şerefine kupasının da sergilendiği ve “1907 Okul 1907 Pota” projesinin ilk potalarının açılış ve basın lansmanı Denizli Fenerbahçeliler Platformu ve BASİAD’ın katkılarıyla Babadağ Atatürk İlkokulunda gerçekleşti.

Yeni Vali Sn. Hasan Karahan’ı Ziyaret

12 Temmuz 2017

Tarih: 12 Temmuz 2017
Detaylar: BASİAD Yönetim Kurulu, yeni valimiz Sn. Hasan Karahan'ı makamında ziyaret etti.

BASİAD Geleneksel İftar Yemeği

1 Haziran 2017

Tarih: 1 Haziran 2017
Detaylar: Geleneksel iftar yemeğimiz dün akşam Beyaz İnci Düğün Salonları'nda üyelerimiz ve ailelerinin yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Ahmet Nazif Zorlu 2. Dönem Mezuniyet

24 Mayıs 2017

Tarih: 24 Mayıs 2017
Detaylar: Babadağ Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi 2. dönem mezuniyet törenimiz, BASİAD Yönetim Kurulu ve üyemiz Sayın Ahmet Nazif Zorlu'nun katılımlarıyla gerçekleşti.

Değişen Dengeler Yeni Roller

23 Mayıs 2017

Tarih: 23 Mayıs 2017
Detaylar: Uğurlular Tekstil, ATS Gayrimenkul ve Değirmenci Group katkılarıyla, Prof. Dr. Kerem Alkin ve Prof. Dr. Emre Alkin'in konuk olduğu "Değişen Dengeler Yeni Roller" etkinliğimiz yoğun katılımla gerçekleşti.

Ekonominin Genç Aktörleri ile Buluşma

5 Nisan 2017

Tarih: 5 Nisan 2017
Detaylar: BASİAD Yönetim Kurulu Üyeleri, 5 Nisan 2017 Çarşamba günü Denizli Sanayici Tüccar ve İşadamları Platformu'nun düzenlediği Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekci'nin katıldığı Ekonominin Genç Aktörleri ile Buluşma etkinliğine katıldı.

Babadağ Sokak Renovasyon Projesi

25 Mart 2017

Tarih: 25 Mart 2017
Detaylar: Turizm Yolunda Babadağ Projesi kapsamındaBabadağ Mehmet Özer Caddesi Renovasyon Projesinin basın toplantısı gerçekleşti.

Dünya Türk Havlu ve Bornoz Festivali

18 Mart 2017

Tarih: 18 Mart 2017
Detaylar: Dünya Türk Havlu Bornoz Festivali Babadağ Lansmanı yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Besalet Küçüker’i Ziyaret

6 Şubat 2017

Tarih: 6 Şubat 2017
Detaylar: BASİAD Yönetim Kurulu Üyeleri Besalet Küçüker'i ziyaret etti.

Muhammet Subaşıoğlu’nu Ziyaret

1 Şubat 2017

Tarih: 1 Şubat 2017
Detaylar: BASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kasapoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Merkezefendi Belediyesi Başkanı Muhammet Subaşıoğlu'nu makamında ziyaret etti.

Murat Sağman

30 Kasım 2016

Tarih: 30 Kasım 2016
Detaylar: Ekonomist, Portföy Yöneticisi, Sagam Strateji Danışmanlık Kurucusu, Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve daha birçok unvana sahip Sayın Murat Sağman 30 Kasım Çarşamba günü Anemon Otel’de BASİAD’ın konuğu oldu.

Ahmet Nazif Zorlu Lisesi Ziyaret

24 Kasım 2016

Tarih: 24 Kasım 2016
Detaylar: Ahmet Nazif Zorlu ve BASİAD Yönetim Kurulu, Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi ve BASİAD Öğrenci Yurdu'nda görev alan öğretmenleri ziyaret ederek Öğretmenler Gününü kutladı.

Antalya Gezisi ve Aşkım Kapışmak Konferansı

21-23 Ekim 2016

Tarih: 21-23 Ekim 2016
Detaylar: Ülkenin geçtiği sıkıntılı yaz aylarının ardından hem biraz iş stresinden uzaklaşmak hem de birlik ve beraberliği perçinlemek adına 21-23 Ekim tarihleri arasında 200 kişinin katılımıyla Antalya’da BASİAD Aile Kampı’nı gerçekleştirdik. Bu kampta BASİAD'ın “20. Yıl Etkinlikleri” kapsamında, Aşkım Kapışmak ile 'İletişim Komedisi' semineri 22 Ekim Cumartesi günü Antalya Gloria Verde Resort Hotel'de gerçekleşti.

Rektör Hüseyin Bağ’ı Ziyaret

6 Ekim 2016

Tarih: 6 Ekim 2016
Detaylar: BASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kasapoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ'ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Hüseyin Memişoğlu’nu Ziyaret

8 Ağustos 2016

Tarih: 8 Ağustos 2016
Detaylar: BASİAD, Geçmiş Dönem Başkanı Sn. Hüseyin Memişoğlu’nun Denizli Ticaret Odası Meclis Başkanlığı görevini kutlayarak, yeni görevinde kendisine başarılar diledi.

Vali Ahmet Altıparmak’ı Ziyaret

15 Temmuz 2016

Tarih: 15 Temmuz 2016
Detaylar: BASİAD Yönetim Kurulu, Denizli Valisi Dr. Ahmet Altıparmak’ı makamında ziyaret etti.

Nihat Zeybekci’yi Ziyaret

22 Haziran 2016

Tarih: 22 Haziran 2016
Detaylar: BASİAD Yönetim Kurulu, T.C. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'yi makamında ziyaret etti.

BASİAD Geleneksel İftar Yemeği

15 Haziran 2016

Tarih: 15 Haziran 2016
Detaylar: BASİAD ailesi iftar yemeğinde PASVAK'ta buluştu.

Ahmet Nazif Zorlu Lisesi İlk Mezuniyet

27 Mayıs 2016

Tarih: 27 Mayıs 2016
Detaylar: Ahmet Nazif Zorlu Anadolu Öğretmen Lisesi, Ahmet Nazif Zorlu ve BASİAD üyelerinin katılımıyla gerçekleşen törende ilk mezunlarını verdi.

Nesiller Buluşuyor

8 Nisan 2016

Tarih: 8 Nisan 2016
Detaylar: 'Babadağlı Nesiller Buluşuyor' etkinliği 8 Nisan Cuma günü Dedeman Otel'de gerçekleşti.

Turizm Lansmanı

8 Nisan 2016

Tarih: 8 Nisan 2016
Detaylar: Turizm Yolunda Babadağ proje lansmanı Denizli Protokolü ve BASİAD üyelerinin yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Dünya Türk Havlu ve Bornoz Günü

6 Mart 2016

Tarih: 6 Mart 2016
Detaylar: 6 Mart Dünya Türk Havlu ve Bornoz Günü basın lansmanı yoğun bir katılımla Babadağ'da gerçekleşti.

Merkezefendi Belediye Başkanı Sn. Muhammet SUBAŞIOĞLU'nun Ziyareti

8 Ocak 2016

Tarih: 8 Ocak 2016
Detaylar: BASİAD Yönetim Kurulu, Merkezefendi Belediye Başkanı Sn. Muhammet SUBAŞIOĞLU'nu ağırladı.

II. Mekansal Planlama Atölyeleri Toplantısı

2 Aralık 2015

Tarih: 2 Aralık 2015
Detaylar: Turizm Yolunda Babadağ projesi kapsamında yapılan “Mekansal Planlama Atölyeleri” toplantılarının ikincisi geniş bir katılımla Babadağ’da gerçekleşti.

Benim Dükkan Toruna Kalır mı?

26-29 Kasım 2015

Tarih: 26-29 Kasım 2015
Detaylar: BASİAD Yönetimi, 20. yıl etkinlikleri kapsamında, Afyon Gezisi’nde üyelerini aileleriyle birlikte bir araya getirdi. Hem dinlenme hem eğitim amaçlı yapılan, katılımın oldukça yüksek olduğu bu gezide, Hacı Şerif sponsorluğunda Sn. Ahmet Şerif İzgören’in katılımıyla gerçekleşen “Benim Dükkan Toruna Kalır mı?” konulu konferans, çoğunluğu aile şirketi üyesi olan katılımcılar için oldukça faydalı oldu.

I. Mekansal Planlama Atölyeleri Toplantısı

19 Kasım 2015

Tarih: 19 Kasım 2015
Detaylar: BASİAD'ın yürütmüş olduğu "Turizm Yolunda Babadağ" projesi kapsamında "Mekansal Planlama Atölyesi"nin ilk toplantısı gerçekleştirildi.

"Turizm Yolunda Babadağ" Projesi

25 Ekim 2015

Tarih: 25 Ekim 2015
Detaylar: Babadağ turizm yolculuğuna çıkıyor! BASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kasapoğlu, GEKA Doğrudan Faaliyet Desteği programı çerçevesinde "Turizm Yolunda Babadağ" projesini hayata geçirecek protokolü imzaladı.

BASİAD Öğrenci Yurdu

23 Ekim 2015

Tarih: 23 Ekim 2015
Detaylar: BASİAD üyeleri, BASİAD Öğrenci Yurdu’nda öğrencilerle bir araya geldi.